O nas

Drodzy Pacjenci,

o nas - merodent

Jesteśmy z Wami od 1990 roku. Wieloletnie doświadczenie, pasja, ciągły rozwój i pogłębianie zdobytej wiedzy połączone z nowoczesnymi technologiami to podstawa profesjonalnego leczenia w naszej klinice.

W trosce o spełnienie w jak największym stopniu Waszych wymagań i oczekiwań oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną:

stomatologię zachowawczą, protetykę, endodoncję, profilaktykę, stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną i implantologię, stomatologię dziecięcą.

Przestronne i przyjazne wnętrza zapewnią Wam relaks i komfort podczas leczenia. Nasza klinika posiada trzy gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt stomatologiczny – unity, rentgen cyfrowy (radiowizjografia), kamery wewnątrzustne.

Dla naszych najmłodszych pacjentów przygotowaliśmy kącik zabaw w poczekalni.

Wiemy, że wyposażenie i sprzęt to nie wszystko. Nasza załoga to zespół świetnie wykształconych, ambitnych i lekarzy i asystentek, podchodzących do swojej pracy z zamiłowaniem i pasją, ale przede wszystkim z profesjonalizmem. Nasi lekarze systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą swoje umiejętności, poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach.

 

Zapraszamy.